Таврія

Таврія - 1 Таврія - 2

Виноград, вирощений на землях Таврії, вирізняється відмінними від винограду інших регіонів характерними особливостями аромату

Найменування «Таврія» було зареєстровано для вин та Коньяків України, які походять з території, розташованій в північній частині території Новокаховського міськвиконкому Херсонської області, на лівому березі Дніпра, на південний захід від м. Нова Каховка у чітко визначених межах.

Виноград, вирощений на землях Таврії, вирізняється відмінними від винограду інших регіонів характерними особливостями аромату: Аліготе – дає в ароматі дюшесні тони, що є не типовим для данного сорту; Ркацителі – не дає медових тонів, навідміну від Криму. З’являються тони свіжих польових квітів, степові тони; Каберне – має легкі саф’янові, пасльоно-саф’янові та фіалкові тони.

Головною особливою властивістю коньяків України «ТАВРІЯ» є різноманітна квіткова гамма їхніх ароматів, яка проявляється свіжістю степових квітів в букеті ординарних коньяків України. В складних ароматах марочних коньяків України проявляються аромати скошених польових квітів, що віддають свій аромат в спекотний полудень.

Сподобалася стаття?
Поділіться нею з своїми друзями у соцмережах!

© 2022 - Географічні зазначення України created by – rvv.studio