Ми – громадська організація «Географічні зазначення України»

Історія

Засновниками на першими членами Організації стали експерти з усієї України, яких об’єднав Проєкт ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень», що працював в Україні з вересня 2017 по травень 2021 року. Після завершення Проєкту ми продовжуємо працювати над розбудовою системи географічних зазначень в Україні в форматі громадської організації.

Наша візія

Ми переконані, що географічні зазначення важливі. В товарах з географічними зазначеннями втілені традиції та культура Українського народу. В них –минуле і майбутнє.

Крім того товари з географічними зазначеннями нерідко становлять значну частку експорту та доходів багатьох країн, то чому б українським виробникам не скористатися цим перевіреним інструментом просування власних товарів.

Наша команда

 • Олена Назаренко

  Олена Назаренко

  Президент

  Олена є експерткою в сфері географічних зазначень. Національна експертка з правових питань Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» з географічних зазначень спиртних напоїв (2018 - 2021 рр.). Членкиня Експертної комісії Міністерства економіки з погодження специфікацій товарів з географічними зазначеннями.

  Фахівчиня в сфері права ЄС та міжнародного права. Має значний досвід викладацької та тренінгової діяльності. Кандидатка юридичних наук, доцентка. Авторка понад 50 науково-методичних публікацій в тому числі «Географічні зазначення: методичні настанови щодо реєстрації, контролю та розвитку еногастрономічного туризму», 2021.

 • Олена Мотузенко

  Олена Мотузенко

  Член правління

  Президентка Громадської спілки «Національна еногастрономічна туристична мережа «Дороги вина та смаку України». Національна експертка Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» з географічних зазначень харчових продуктів та гарантованих традиційних особливостей та з питань еногастрономічного туризму (2018-2021рр); експертка з питань еногастрономічного туризму Національної туристичної організації України (2016 - 2022 рр.).

  Олена є доценткою та керівницею науково-практичної теми «Географічні зазначення та їх роль у розвитку еногастрономічних туристичних дестинацій» (2019-2024 рр.) на кафедрі географії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторка понад 100 наукових праць.

 • Наталя Каменева

  Наталя Каменева

  Член правління

  Наталя є провідною експерткою з сенсорного аналізу харчових продуктів в Україні. Завідувачка навчально-наукової лабораторії сенсорного аналізу, професорка кафедри технології вина та сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій. Докторка сільськогосподарських наук, доцентка, авторка більше 60 наукових та навчальних праць.

  Національна експертка з енології Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» (2017-2021рр.).

 • Оксана Ткаченко

  Оксана Ткаченко

  Член правління

  Оксана є однією з провідних винних експерток в Україні та за її межами. Завідувачка кафедри технології вина та сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій, докторка технічних наук, професорка.

  Національна експертка з енології Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» (2017-2021рр.)

 • Аліна Шолохман

  Аліна Шолохман

  Член правління

  Виконавча директорка Асоціації «Укрводка». Національна експертка Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» з вин та ароматизованих винних продуктів (2018 - 2021рр.).

  Юристка за фахом, спеціалістка з проектного менеджменту, має 15-річний досвід роботи в сфері алкогольних напоїв.

 • Євгенія Ніколайчук

  Євгенія Ніколайчук

  Член правління

  Євгенія є винною експерткою, має престижну міжнародну кваліфікацію Diploma level 4 британської школи WSET. Співвласниця винних барів «Like a Local’s», які просувають локальні українські вина. Національна експертка з вин Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» (2017-2021рр.). Авторка настільної гри про вино “WinespirationGame”. Суддя дегустаційних конкурсів.

© 2022 - Географічні зазначення України created by – rvv.studio